KURULUŞ HİKÂYEMİZ

İlke Otomotiv, yedek parça hizmetine bakış açısını değiştirme arzusu üzerine kurulmuştur. Amacımız insanların otomobilleriyle daha iyi bir yaşam sürmelerine yardımcı olmaktır. İnsanların araçlarına en iyi yedek parça ararken yaşadıkları kaygı, korku ve heyecanın ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Yedek parça bulma sürecini tüm bu duygulardan arındırıyoruz… Çünkü olması gereken de tam da bu!

İlke Otomotiv olarak otomotiv yedek parça sektöründe fark yaratma ideali ile başlayan yolculuğa 2003 yılında başladık. 2006 yılında Esenyurt Fatih Oto Sanayi bünyesinde ilk şubemizi açarak yedek parça sektöründe faaliyet göstermeye başladık.

İlke olarak sözümüz

“*İlkeli duruş, benzersiz hizmet…”

Bizim için bir müşteriden çok daha fazla anlam taşıyorsunuz. Bizimle tanıştıktan itibaren artık size ailemizin bir parçası olarak davranacağız. Sizi özel hissettirmek ve kafanızın rahat olması bizim için en büyük değerdir.

Sektörün lider firmaları arasında yer alan İlke otomotiv, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine sunduğu yedek parçalarını en kısa zamanda onlara ulaştırmayı taahhüt etmektedir.

Ana prensibimiz; müşteri beklentilerini anlayabilen, nitelikli, deneyimli ve eğitimli bir kadroyla müşterilerimize benzersiz bir deneyim sunmaktır. Bu ilkelerle müşterilerimizin yedek parça ürün ve hizmetleriyle ilgili beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya odaklanıyoruz.

VİZYONUMUZ

İlke otomotiv, şirket içindeki ve dışındaki tüm faaliyetlerini müşteri memnuniyeti ve tatminine göre planlar. Bu mantıkla hizmet veren ilke otomotiv, rakiplerinden farklılığını müşteri memnuniyeti esası çerçevesinde kanıtlamayı vizyon edinmiştir.

MİSYONUMUZ

İlke Otomotiv Koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanmasında Kaliteli ve zengin ürün çeşidi, ürün bulunabilirliği, modern fiziki alt yapısı ile her zaman sizlerin yanındadır. İlke otomotiv, ülkemizin en kaliteli firmalarının bayiliğini yapmakta ve ileri teknoloji ile desteklenen lojistik sistemi ile üstün kaliteli, hızlı servis imkanlarını ve kaynaklarını etkin olarak kullanmaktadır.

X